Geodézia na internete

Leica Viva TS12 Lite

Leica Viva TS12 Lite je motorizovaná totálna stanica s automatickým zacielením na hranol. Vďaka príslušnosti k rade Leica Viva, disponuje Leica Viva TS12 Lite najmodernejším hardvérom s výkonným procesorom, presným bezhranolovým diaľkomerom, vynikajúcou motorizáciou a presným systémom ATR!

Meranie vzdialeností

Vďaka technológii diaľkomera PinPoint, ktorá zabezpečuje optimálnu rovnováhu medzi dosahom, presnosťou, spoľahlivosťou, veľkosťou stopy a časom merania, má Leica Viva TS12 Lite bezkonkurenčne najlepší diaľkomer. Presnosť merania na hranol 1mm+1,5ppm a bez hranolu na akýkoľvek povrch 2mm+2ppm je v danej triede totálnych staníc neprekonateľná.

Systém automatického cielenia na hranol (ATR)

Leica Viva TS12 Lite využíva dlhoročné skúsenosti v optimalizovaní módov vyhľadávania hranola a módu merania pomocou stlačenia jediného tlačidla. Kombinácia spoľahlivej motorizácie spolu s unikátnym systémom ATR zaručuje presné zacielenie na každý hranol v priebehu pár sekúnd bez ohľadu na jeho polohu. Automatické cielenie znižuje únavu merača a zvyšuje jeho produktivitu a presnosť merania. Dosah automatického cielenia je až do 1km.

 

Softvér Leica SmartWorx Viva LT

Leica SmartWorx Viva LT je softvér navrhnutý s prehľadnou a intuitívnou grafikou, logickou štruktúrou, ľahko zrozumiteľnou terminológiou a jednoduchými pracovnými postupmi. Softvér Leica SmartWorx viva LT, veľký VGA farebný dotykový displej a podsvietená klávesnica umožňuje rýchlu a jednoduchú prácu s prístrojom a nameranými dátami.

Originálne príslušenstvo

Používanie originálneho príslušenstva Leica Geosystems vám zaručí spoľahlivé výsledky a maximálny výkon práve vtedy, keď to budete najviac potrebovať.

Viac sa dočítate na stránke:
http://www.geotech.sk/Produkty/Totalne-stanice/Geodeticke/Leica-TS12-Lite.html
20.08.2012 11:18:12
robosipos
Stránka nebola podrobená jazykovej a obsahovej úprave. Úpravy sa vykonávajú postupne, preto Vás žiadame v prípade nájdenia chýb nás kontaktujte na email: robosipos@gmail.com.
image hosted by ImageVenue.com Kliknutím na takto podčiarknutý a zvýraznený text sa Vám zobrazí článok alebo obrázok týkajúci sa slova ktoré je podčiarknuté.
Geodetická kancelária

© 2012 geodezia.denicek.eu, email: robosipos@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one